TOPlist Montáž | MP-STAV s.r.o.

Montáž CIHELNÉ PÁSKY, UMĚLÝ KAMEN

 Obkládání fasády cihelným páskem má své specifikace a je dobré o nich vědět. Je třeba znát úskalí a postupy pro obkládání cihelným páskem a vyzdívky z lícového zdiva, pro dokonalý výsledek v každém detailu. Stejně tak je dobré vědět, co vše k montáži patří a co se rozhodně nevyplatí opomenout nebo zanedbat. Naši pracovníci mají dlouholetou zkušenost a několik desítek realizací a jsou vždy proškoleni na danou akci našim vedoucím pracovníkem. Vždy jsou seznámeni s materiálem a rozvržením stavebních prací včetně detailů. Naši pracovníci jsou samostatně uvažující a vždy si poradí s možnými problémy, ale i  přesto hlídáme celkový chod stavby k nejlepšímu výsledku a spokojenosti zákazníka. Naši vedoucí pracovníci nejsou pouze ředitelé, manažeři, fakturanti, ale velice rádi se se zadavatelem díla domlouvají a schází.

Samozřejmě, že cena a rychlost stavebního díla je důležitá, ale kvalita na úkor rychlosti a cena na úkor kvality je nevratná.

Prodej materiálu a realizace od naší firmy MP - STAV s.r.o. je ta správná volba.

REALIZUJEME: obklad cihelným páskem, umělým a přírodním kamenem, pokládka cihelné dlažby, lepení keramických parapetů a krycích materiálů, kompletní zateplovací systém, ale také provádíme zednické práce malého i velkého rozsahu.

Pro realizaci volejte: p. Pudivítra 723 422 468, osobně s Vámi projde Vaší stavbu a vybere, poradí s výběrem vhodného materiálu.

PRO NAŠÍ FIRMU NENÍ PRIORITNÍ VNUTIT VÁM MONTÁŽ, ALE SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA -  velice rádi Vám poradíme, jak si sami obložíte, postavíte stěnu z našeho materiálu a to ZDARMA.

    


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Kontaktujte nás

MP - STAV s.r.o                                                                      

Dobrovodská 11                                                                          

370 01 České Budějovice                                                             

e-mail: vzorkovna.mp@seznam.cz                                          

Tel: 702 074 188,  723 422 468